Šviesų ir meno festivalis NAKTIES INTENCIJOS 2023


Šeduvos kultūros ir amatų centras kviečia į 3-ąjį šviesų ir meno festivalį „Nakties intencijos“!

Festivalį pradės Tadas Žukauskas (bosinė gitara), Petras Vyšniauskas (saksofonas), Gintautas Gascevičius (būgnai, perkusija).  Profesionalūs muzikos virtuozai atliks specialiai festivaliui sukurtą aranžuotę „Nebylus kinas Šeduvoje“.  Gyvomis džiazo improvizacijomis bus iliustruojama nebyli kino klasika.

Festivalyje Jūsų lauks vienintelio ir nepakartojamo retro swing trio Lietuvoje „Kartą Amerikoj” koncertas!

Grupės sumanytoja ir iniciatorė – Martyna Rudelytė – vienu metu sugeba įspūdingai valdyti ir kontrabosą, ir balsą. Klavišiniu instrumentu swinguoja grynakraujis italas Carmelo Giuseppe Longo. Charizmatiškasis būgnininkas Egidijus Lisovoj užpildo koncertus tradiciniais ir įmantriais ritmais. Grupė groja amerikietišką swing ir kitokią retro muziką, bei kuria savo originalias, autorines retro stiliaus dainas. Koncerto metu klausytojai nusikels į Merilyn Monroe, Frank Sinatra, Elvis Presley, George Gershwin pikantiškuosius laikus.

Talentingasis tercetas –  dainininkai Liepa Mondeikaitė, Justinas Lapatinskas ir charizmatiškasis dainuojantis aktorius Simonas Storpirštis atskleis skirtingus charakterius filmuose ir kartu su gyvo garso grupe bei styginiais instrumentais perkels žiūrovus į užburiantį kino pasaulį. Specialiai šiam projektui sukurtos netikėtos filmų garso takelių aranžuotės bei išskirtinis šviesų dizainas.

Festivalyje vyks Šiaulių kino muziejaus edukacija „Senojo kino technologijos“ bei Gintauto Gascevičiaus knygos „Ginc ir išminties pedalas“ pristatymas ir bendravimas su autoriumi.

Festivalio vedėjas – Šiaulių dramos teatro aktorius Modestas Vaitkevičius.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Radviliškio rajono savivaldybė.


Pasidalinkite socialiniuose tinkluose:

Uždaryti
Skip to content