LEGENDA ATGIJO

Į šeimų šventę „Legenda atgyja“ prie Šeduvos malūno sugūžėjo daug žmonių. Šventės sumanytojas – LMTA III kurso studentas. Tai buvo jo pusdiplomio egzaminas.
Daugiau S.Mikučio foto čia >> 

Bendrų geranoriškų savanorių pastangų dėka sukurtos įvairios erdvės: velnių infokatilas, kuriame Vitaro bendrakursės Aleksandra ir Vilma supažindino su žaidimo taisyklėmis ir išdavė žemėlapius, o vėliau ant jų surinkus visus spaudus – dovanas.

Peklos burbuliatorių aplankę galėjo pūsti didelius muilo burbulus. Čia buvo įsikūrę „Jaunimo erdvės“. Kortų namelyje įsitaisiusi čigonė (Vitalija Puodžiūnienė) būrė ateitį, Laumės burtais žavėjo pagyvenusiųjų žmonių klubas „Šeduvos svajokliai“. Buvo aiškinamos įvairiausių žolių reikšmės ragaujama gyvybės arbata. Dūšelių raišiojimo erdvėje kiekvienas iš balionų galėjo susirišti gėlę. Pagrindinė raišiotoja gėlių salono savininkė Regina Ivanovienė. Ant Bieso šakių užmetus lankelį taip pat buvo galima gauti velnišką antspaudą – „štampą“. Žaidimą organizavo vaikų teatras „Laumžirgiai“. Kipšo maišeliais reikėjo pataikyti į taikinį. Taiklieji mėtytojai irgi gavo antspaudą. o Globos namų raganaitės šokdino visus ir mokino skristi ant šluotų, bei smiginiu pataikyti į vandens pilnus balionėlius. Velniūkščių grimo salone ant veidukų paišė dailininkė Gražina Likpetrienė ir jos padėjėjos.
Koncertavo Šeduvos kultūros ir amatų centro instrumentinė grupė, folkloro ansamblis „Melnyčia“, solistė Evelina Stalgienė, Butėnų moterų vokalinis ansamblis, gimnazijos šokių studija „Vaivoryjštė“, Aurelija ir Rapolas Meškauskai, Sigitas Vedeckis, Aukštelkų kultūros namų grupė „VIA“.
Renginį vedė velniūkštės ir viršiausias Biesas. Studentą Vitarą sveikino Radviliškio r. savivaldybės meras Antanas Čepononis, kultūros darbuotojai, mama ir bičiuliai.
Nuoširdi padėka visiems už draugystę ir atgijusią legendą…114 kąsnelių tortą iškepė Šeduvos malūnas. Savininkai Jolanta ir Zigmas Daukšai. Sceną pastatė miesto seniūnijos vyrai. Seniūnas Justinas Pranys. Batutą ir putų mašiną – Šeduvos m. bendruomenė. Pirmininkė Livita Tvarevičienė, garso aparatūrą ŠKA centro darbuotojai. Fotografavo Sigitas Mikutis www.facebook.com/sigismikutis/media_set?set=a.3022091644475319&type=3