Padėkos vakaras „Ačiū, kad esi“

Šeduvos kultūros ir amatų centre įvykusio padėkos vakaro „Ačiū, kad esi“ moto – padėka ir pagyrimas kelia žmogų…

Iškilmingą vakarą pradėjo Šeduvos gimnazijos šokių studija „Vaivorykštė“, vad. A. Poška, operos solistė Gabrielė Bukinė, koncertmeisterė Živilė Kudirkaitė. Susirinkusius pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Šeduvos parapijos klebonas Virgilijus Kazaitis.
Renginio vedėjai Jūratė Petraitienė ir Arvydas Kavaliauskas, scenarijaus autorius Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto IV kurso studentas Vitaras Skromanas. Jam talkino kurso draugai: Alexandra, Laura, Reda ir Vytautas.
Šeduvos miesto seniūno pavaduotoja Aušra Stanevičiūtė už pagalbą miesto seniūnijai padėkos statulėles įteikė Šeduvos gimnazijai, Jurgiui Baubliui, Aleksandrai Mamonaitei ir Sandrai Ovčinikovienei, Eligijui Čepui, Evelinai Stalgienei, Rimantui Kairiui, Šeduvos girininkijai, Mildai Jagučanskienei.
Šeduvos kultūros ir amatų centro vardu direktorius Vaidotas Katutis padėkas ir vakaro simbolius – žibintus padovanojo Justinui Praniui, „Jaunimo erdvėms“, Andželai Brazienei. Apdovanoti ir nuolatiniai renginių lankytojai: Aldona ir Vaidas, bei Eglė ir Gražina.
Šeduvos miesto bendruomenės pirmininkė Livita Tvarevičienė padėkojo ir dovanas įteikė bendruomenės tarybos nariams: Simonai Andruškaitei – Krasauskienei, Justinui Praniui, Andželai Brazienei, Linai ir Gabrieliui Kavieckiams, Izolinai Stanulienei, Irmantui Senuliui, Sauliui Kemešiui. Taip pat apdovanota bendruomenės projektų autorė Vida Dauneckienė ir aktyvus bendruomenės renginių dalyvis Erichas Burbulis.
Butėnų bendruomenės pirmininkė Rasa Navickienė padėką su dovanomis įteikė Birutei Liškienei, o Šeduvos kultūros ir amatų centro Pavartyčių padalinio kultūros renginių organizatorė Ingrida Gladkienė dėkojo asmenims padėjusiems surengti šventes Pavartyčiuose.
Muzikine programa padėkos vakarą užbaigė aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Andrius Kaniava.

Daugiau renginio foto >> https://photos.app.goo.gl/dfC5xhYAgGab6a8B7