MIZANscena-2020


Šeduvos kultūros ir amatų centre suvaidintas antrasis mažųjų erdvių profesionalių teatrų festivalio ,,MIZANscena“ spektaklis

Šeduvos kultūros ir amatų centre suvaidintas antrasis mažųjų erdvių profesionalių teatrų festivalio ,,MIZANscena“ spektaklis

Šeduvos kultūros ir amatų centre prasidėjo pirmasis mažųjų erdvių profesionalių teatrų festivalis „MIZANscena“. Festivalio kuratorė Birutė Mar.
Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Radviliškio rajono savivaldybė.

Monospektaklis – pats sunkiausias iš kamerinių ar polifoninių spektaklių. Teatras be konflikto neįmanomas, o čia scenoje plakasi vienas žmogus; jis konfliktuoja ir su savimi, ir su aplinka. Jau trečia dešimtis Birutė Mar žavi mus savo ypatinga kūryba. Pernai žiūrojome jos nuostabų spektaklį „Meilužis“. Šiame „MIZANscenos” festivalyje buvo rodomas spektaklis, sukurtas pagal Julie Otsuka to paties pavadinimo romaną „Buda palėpėje“. Inscenizacijos autorė, aktorė, režisierė Birutė Mar. Grojo Egidijus Ališauskas.

Rugsėjo mėnesį žiūrovai turės galimybę pamatyti dar septynis spektaklius. Festivalyje dalyvauja Kelmės mažasis teatras, Telšių Žemaitės dramos teatras, Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatras, Neringos Bulotaitės ir Jurgos Kalvaitytės teatras, Alytaus miesto teatras, Šiaulių dramos teatras ir Klaipėdos Taško teatras.


Pasidalinkite socialiniuose tinkluose:

Uždaryti
Skip to content