Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos minėjimas.


Partizanų pagerbimo kariuomenės ir visuomenės vienybės diena

.Partizanų pagerbimo kariuomenės ir visuomenės vienybės diena

Gegužės 17 dieną Šeduvos Laisvės aikštėje įvyko Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos minėjimas. Minėjime dalyvavo ir Radviliškio rajono savivaldybės meras V. Simelis. Meras pasveikino renginio dalyvius ir karius su gražia švente, pagerbė už Lietuvos laisvę kovojusius ir žuvusius partizanus.
Koncertinę programą atliko rašytojas, poetas, režisierius, dainų tekstų ir muzikos autorius, bardas Vytautas V. Landsbergis, kuriam partizanų tema yra artima. Jis apie partizanus yra sukūręs ne vieną dokumentinį filmą ir eksperimentinį-vaidybinį filmą. Režisierius Vytautas V. Landsbergis filmuose įamžino partizanų artimųjų prisiminimus, atkūrė sudėtingo istorinio laikotarpio realijas, kuriomis nuoširdžiai dalijosi su žiūrovais. Pagerbdamas kovotojus už Laisvę, V. V. Landsbergis atliko partizanų dainas. Po renginio už Lietuvos laisvę žuvusiems partizanams buvo padėtos gėlės ant Partizanų kapų.
Už bendradarbiavimą dėkojame Šeduvos kultūros ir amatų centro draugams – Šeduvos bei Baisogalos jauniesiems šauliams ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 608 pėstininkų kuopos kariams. 🇱🇹  

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose:

Uždaryti
Skip to content