Birželio 1-ąją dieną pasitikome vasarą bei paminėjome Tarptautinę vaikų gynimo dieną.


Tarptautinė vaikų gynimo diena

Tarptautinė vaikų gynimo diena

Birželio 1-ąją dieną pasitikome vasarą bei paminėjome Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Susirinkusius Laisvės aikštėje su saulėta vasaros pradžia bei Vaikų diena sveikino LR Seimo narys A. Čepononis, Šeduvos miesto seniūnė Edita Mančiauskė. Radviliškio Šeimos labdaros ir paramos fondas vaikus vaišino ledais. Su vaikais šėliojo bei teatralizuotą koncertinę programą dovanojo „Trys draugai“ iš Šiaulių. Sutemus, šventės partneriai Šeduvos „Jaunimo erdvė“, šeimas pakvietė žiūrėti lauko kiną „Šuns tikslas“. 📽
Šeduvos kultūros ir amatų centro darbuotojai organizavo įvairiausias veiklas ne tik Šeduvoje, bet ir aplinkinėse gyvenvietėse: Raudondvaryje, Pociūnuose, Sidabrave, Vadaktuose ir Beinoravoje.
✔ Raudondvario kultūros namų kiemelyje kūrybinėje vaikų piešimo popietėje „Mano spalvotoji vasara“ dalyvavo vaikų dienos centro mažieji lankytojai. Vaikai spalvotomis kreidelėmis piešė savo būsimos vasaros svajones. Spalvingiausių piešinių autoriai Kotryna Žaromskytė, Gabrielė Valantinaitė, Lukrecija ir Karolina Povilaitytės, Viltė ir Nojus Rostkauskai buvo apdovanoti keramikiniais molinukais. Visi šventės dalyviai apdovanoti saldainiais bei spalvingais balionais.
✔ Pociūnuose vaikus į šventę kvietė ir linksmino smagusis ,,Pokemonas“. Vaikai dalyvavo estafetėse, žaidė žaidimus, atliko įvairias užduotis, skraidino aitvarus, pūtė muilo burbulus.
✔ Sidabravo kultūros namų darbuotojai kvietė vaikus žaisti lauko žaidimus, skanauti ledais, kuriais vaišino Sidabravo bendruomenė bei dalyvauti orientacinėse varžybose.
✔ Vadaktiečiai piešė ant plėvelės, pasigamino drugelius, rungtyniavo, pūtė muilo burbulus.
✔ Beinoravos vaikai linksminosi ant batuto, pūtė muilo burbulus bei
dalyvavo sportinėse varžybose. 🎈✨❤

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose:

Uždaryti
Skip to content