JUODALKSNIŲ PAVĖSYJE-2021


2002-ųjų metų ruduo pirmą kartą į Alksniupių kultūros namus sukvietė tuos, kas myli dainą, muziką. Metai bėgo, dainos skambėjo kiekvieną lapkritį ir tik 2020-ųjų ruduo, dėl nenumatytos aplinkybės, kuri vadinasi „karantinas“, buvo nutilęs. Norisi tikėti, kad ta tyla liko praeityje, o ateityje vėl susitiks dar gausesnis būrys muziką, dainą mylinčių krašto dainorėlių ir muzikantų.
18-asis muzikos ir dainų festivalis „JUODALKSNIŲ PAVĖSYJE-2021“ įvyko ir geros nuotaikos dozė tikrai nepamaišė, nė vienam šeštadienio popietę praleidusiam kartu, nes širdis ir akis džiugino: Alksniupių kultūros namų vokalinis ansamblis „Nona“, liaudiško dainavimo kolektyvas „Alksnelė“, vad. Stanislovas Vaitkevičius, Šeduvos kultūros ir amatų centro kapela, vad. Evelina Stalgienė, Radviliškio r. Šniūraičių pramogų ir šokių salės dainų ir muzikos kolektyvas „Bendraminčiai“, vad. Audronė Motiejūnienė, Akmenės rajono Papilės kultūros centro vokaliniai ansambliai „Pilė“ ir „Žara“, Radviliškio kultūros centro liaudiška kapela „Seni pažįstami“ , vad. Tomas Kanapinskas.
🎤Nuoširdžiomis dainomis džiugino alksniupietis Mindaugas Siriūnas, vad. Stanislovas Vaitkevičius ir atlikėja, nuostabaus balso savininkė Evelina Stalgienė.
⚜️Šeduvos kultūros ir amatų centro direktorius Vaidotas Katutis padėkojo visiems, kurie puoselėja dainą, myli muziką ir tuo dalijasi su šalia esančiais. Visi apdovanoti Šeduvos kultūros ir amatų centro, Alksniupių kultūros namų darbuotojų sukurtomis atminimo bei Pakalniškių seniūnijos įsteigtomis dovanomis.
AČIŪ buvusiems kartu!
AČIŪ Klaudijai Skredenytei, įamžinusiai šias akimirkas. ☺️📌
✍ŠKAC Alksniupių kultūros namų informacija.

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose:

Uždaryti
Skip to content