„Knygos teatras“ tęsia tarptautinį profesionalių teatrų festivalį ,,MIZANscena“.


„Knygos teatras“ tęsia tarptautinį profesionalių teatrų festivalį ,,MIZANscena“. Šeduvos scenoje parodytas spektaklis „Prabangos“, sukurtas pagal netradicinio lietuvių rašytojo, didžiąją savo gyvenimo dalį praleidusio užsienyje, Jurgio Savickio noveles.
⁉️ Kas yra prabanga? Ar tai materialus turtas, ar prabanga virsta galimybė gyventi, mylėti ar netgi mirti? O galbūt šiuose klausimuose nėra teisingo atsakymo?
⚡ „Prabangos“ – elegantiškos, lengvos, šmaikščios, abejingų nepaliekančios ir kitokios lietuvių literatūros istorijos. Tragikomedijos veikėjai – trys vėlės, kurios pasakoja J.Savickio noveles kaip savo gyvenimo istorijas. Vėlės įstrigo laike, jos negali patekti į kitą dimensiją. Jų tikslas – pakeisti materiją, išeiti iš tos, kurioje yra dabar ir kurioje nieko nebejaučia, – tarsi laižytų cukrų, kurio skonis burnoje – kaip smėlio, kaip talko. Istorijų sekimas vėlėms, kuriose vaizduojamas autentiškas tikrų žmonių gyvenimas – vienintelis likęs pasitenkinimo šaltinis, bandymas iš naujo patirti gyvenimą. Aliaus Veverskio režisuotame spektaklyje „Prabangos“, kuris pirmą kartą buvo pristatytas 2014 m. rugsėjo 30 d. Vilniaus miesto rotušėje, vaidina žinomi ir jau nusipelnę lietuvių kino bei teatro aktoriai: Redita Dominaitytė („Knygos teatro“ vadovė), Eimutis Kvoščiauskas, Virginija Kuklytė, kuri 2015 m. pelnė geriausios jaunosios aktorės titulą.
✔️Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Radviliškio r. savivaldybė.

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose:

Uždaryti
Skip to content