Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena


Tęsdami tarpukario tradicijas, trečią gegužės sekmadienį Šeduvos kultūros ir amatų centras kvietė visus į Šeduvos Laisvės aikštę paminėti Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną! Buvo prisiminta apie kovotojus už Lietuvos laisvę, sudėtas aukas, pagerbti Nepriklausomybės gynėjai tylos minute.
⚜️Su švente susirinkusius sveikino bei išskirtiniu renginiu džiaugėsi Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis, pabrėždamas, kad prisiminimo ir pagarbos vertas kiekvienas, žuvęs už Lietuvos laisvę.
⏩Po mero sveikinimo prasidėjo iškilminga šaulių pasižadėjimo ceremonija. Ainiui Želviui LŠS Gen. P. Plechavičiaus 6-tos rinktinės 601 kuopos Šeduvos būrio vadui įteikta Šeduvos seniūnijos padėka už iniciatyvas, šauliškų vertybių puoselėjimą, svarų asmeninį indėlį stiprinant Lietuvos šaulių sąjungą, pilietinį sąmoningumą, aktyvią šaulišką veiklą.
Renginyje skambėjo Šeduvos gimnazijos pučiamųjų orkestro (vad. K. Meškauskas), Šeduvos kultūros ir amatų centro direktoriaus Vaidoto Katučio, Baisogalos gimnazijos mokytojos Giedrės Nakutienės atliekami kūriniai.
🪖Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės 608-osios pėstininkų kuopa kvietė apžiūrėti ginklų ekspoziciją, dalijosi patirtimi bei žiniomis apie eksponuojamus ginklus. Aktyvias veiklas vaikams ir suaugusiems organizavo Radviliškio šratasvydžio klubas „Juodvarniai“ bei Šeduvos ir Baisogalos šauliai.
🎶🥳🎶Renginį vainikavo televizijos projektų dalyviai, jaunimo grupė „Marabu“.

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose:

Uždaryti
Skip to content