Romansų vakaras „Niauduva – čiurlenanti melodija“


Lapkričio 18 d. Šeduvoje nuvilnijo romantiškų melodijų banga. Šeduvos kultūros ir amatų centre įvyko pirmasis romansų vakaras „Niauduva – čiurlenanti melodija“.
🌿Renginyje dalyvavo kolektyvai iš Šiaulių, Pakruojo, Pasvalio bei Radviliškio rajonų. Vakaro svečius pristatinėjo ir į jaukų saloną užsukti nusifotografuoti kvietė renginio vedėjai Arvydas Kavaliauskas ir Rugilė Šablevičiūtė.
📍Vakarą pradėjo dukters Marijos ir tėčio Virginijaus Kacilevičių duetas iš Linkuvos. Savo skambiais balsais klausytojus džiugino Šiaulių r. sav. KC Meškuičių filialo moterų vokalinis ansamblis „Viltis“ ir jo vadovė Rasa Zelbienė. Romantiškas melodijas atliko Butėnų moterų vok. ansamblis (vad. Evelina Stalgienė), Pociūnėlių kultūros namų mišrus vok. ansamblis „Liaudė“ (vad. Genutė Vorienė), Evelinos Stalgienės ir Kazimieros Klabienės vok. duetas (vad. Gintautas Gvazdauskas). Romansų vakarą vainikavo vadovės Rasos Andžiuvienės ir Mikoliškio kultūros namų moterų vok. ansamblio „Rasa“ atliekamų melodijų skambesys.

📸Už įamžintas akimirkas dėkojame Sigitui Mikučiui.


Pasidalinkite socialiniuose tinkluose:

Uždaryti
Skip to content