Mamos dienos minėjimas


Mama – pati svarbiausia mūsų gyvenime. Kiek daug telpa į šį žodį. Meilė, užuojauta, rūpestis, šiluma, gėris, grožis, supratingumas.
Šiemet tarptautinės motinos dienos proga, gegužės 5 d. Šeduvos kultūros ir amatų centre, paminėta išskirtinai. Šeduvos kultūros ir amatų centras sulaukė Astos Kudriavcevienės iniciatyvos išrinkti pačias netikėčiausias Šeduvos moteris – mamas ir pagerbti jas. Šeduviečiai buvo kviečiami apsidairyti, prisiminti ir pasiūlyti nusipelniusias moteris šeduvietes ir apdovanoti pagal šiuos kriterijus : šiuolaikiškiausia, elegantiškiausia, darbščiausia, užjaučianti, veikliausia, atletiškiausia.
Sulaukėme labai daug pasiūlymų, ir balsuojant buvo išrinktos laureatės .
Šiuolaikiškiausia moteris – mama tapo Viktorija Mockaitė. Geros nuotaikos ambasadorė, plačios šypsenos savininkė ir ryškios išvaizdos moteris. Taipogi Viktoriją renginio vedėjas Arvydas Kavaliauskas palygino su bitele, nes ji labai darbšti – lepina pirkėjus savo saldžiais kepiniais, bei užkrečia gera nuotaika ir juoku.
Savo elegancija išsiskirianti Šeduvos mieste yra Inga Kondrotienė. Ji visada iki smulkmenų apsvarsto kokį drabužį dėvėti, kokį aksesuarą prie jo priderinti. Nebijo derinti spalvas, visada pasitempusi, geros nuotaikos ir besišypsanti moteris.
Darbštumas – tai žmogaus savybė, kuri įrodoma ne tik darbais bet ir žodžiais. Šią nominaciją laimėjo Edita Varneckienė. Gimnazijos kolektyvas negailėjo jai gražių žodžių, apibūdinančių ją kaip itin darbščią asmenybę. Asmuo turintis šią savybę atskleidžia savo kūrybingumą, atkaklumą, sumanumą ir pastangas.
Nominacijos „Užjaučianti moteris“ laureatė Gvida Skromanienė. Jauna, graži ir rūpestinga, užjaučianti, supratinga ir padedanti kitiems, dažnai ištiesianti pagalbos ranką, Tiesmukiška, bet didelės ir geros širdies savininkė.
Veikli keliautoja, nuoširdi kaimynė, draugė, verslininkė, visad besišypsanti, begalės idėjų generatorė ir be galo norinti kad Šeduva klestėtų yra Vida Dauneckienė. Tai veikliausa šio miesto moteris, kuri visad viskuo domisi, visad negaili gero žodžio kitiems.
Sportas – sveikata. Moteris – viesulas, nors turėjusi begalę traumų, tačiau niekad nenuleidusi rankų, nuo vaikystės lankanti šokių repeticijas, randanti laiko joms ir dabar. Atletiškoji šokėja, sportininkė, spartuolė nuominuota kaip atletiškiausia šeduvietė yra Eglė Mockevičienė.
Visos nominantės skleidė gerą nuotaiką, daug šypsojosi ir buvo apdovanotos Šeduvos kultūros ir amatų centro atminimo dovanomis.
Visoms Mamoms ir močiutėms fleita grojo Medeina Pranytė, koncertavo grupė iš Panevėžio „Vanilinis dangus“.

 

 

 


Pasidalinkite socialiniuose tinkluose:

Uždaryti
Skip to content