
Gegužės 15 d. Vadaktų kultūros namų kieme buvo minima Vaiko diena. Vaikai smagiai leido laiką: piešė, žaidė įvairius žaidimus. Šeimų dienos proga jie nupiešė tėveliams po gražų atviruką, o sau kiekvienas užrašėpo nuoširdų palinkėjimą. Renginys buvo kupinas vaikų džiaugsmo ir gerų emocijų.
Informacija ir foto Vadaktų kultūros namų.