

Birželio 3 d. Šeduvos karšykloje vyko suaugusiesiems skirtos kūrybinės dirbtuvės „Žvakių gamyba“, kurias vedė Jurgita Mankevičienė. Į jas atvyko darnus ir draugiškas darbo kolektyvas iš Kauno.
Susitikimo metu dalyviai susipažino su žvakių gamybos eiga, pagrindiniais vaško tipais bei jų savybėmis. Kūrybinėje ir jaukioje aplinkoje netrūko šurmulio, geros nuotaikos ir bendravimo. Šį kūrybinį procesą papildė Izolinos Stanulienės pasakojimas apie karšyklą.
Informacija ir foto Šeduvos kultūros ir amatų centro